KTO ZAPRASZA
DOKĄD ZAPRASZA

BIAŁY DOMEK

… to spełnienie naszych marzeń. To miłość od pierwszego wejrzenia. Efekt naszych pomysłów i dzieło naszych rąk.
Kameralny dom wakacyjny który sprawił, że porzuciliśmy korporacyjne posady i nasze poukładane życie w Północnej Wielkopolsce i … jesteśmy tu w Dźwirzynie. Biały Domek prowadzimy rodzinnie a każdy z nas jest tu od czegoś.

SKŁAD NASZEGO ZESPOŁU DO SPRAW WYPOCZYNKU

Zawsze na miejscu. Zawsze do usług. Nienachalnie.
Z szacunkiem dla przestrzeni i intymności naszych Gości.
MAŁGORZATA
Zwana Mamą i Żoną. Pomysłodawczyni wystroju wnętrz, odpowiedzialna za rezerwacje i bieżące funkcjonowanie Białego Domku. Nasz białodomkowy samozwańczy copywriter i tekściarz.
MACIEJ
Zwany Tatą i Mężem to nasz nadworny Magajwer, czyli człowiek od wszystkiego. Ekipa remontowa, malarz, tapicer i stolarz w jednym. Żadnej pracy się nie boi. Chwilę pomarudzi, pokręci nosem a po godzinie stół gotowy,
WERONIKA
Zwana Córką i Siostrą to nasza domowa artystka.
Zaprzyjaźniona z aparatem i programem graficznym. Dba o zdjęcia, którymi dzielimy się na facebooku. Romansuje też z kosiarką i szlifierką gdy zajdzie taka potrzeba.
STANISŁAW
Zwany Synem i Bratem to etatowy kolega dla wszystkich wypoczywających u nas dzieci… bez towarzystwa i ekspresowy kurier rowerowy.
MENTOS
Jest z nami jeszcze Mentos mały biały maltańczyk, maskotka na etacie, ulubieniec wszystkich Gości.
MANIEK
Owocem wakacyjnego romansu Mentosa, jest Monte który ostatecznie stał się Mańkiem. Nie wiemy jeszcze jaką będzie pełnił rolę …
ale póki co… Maniek je kapcie.
Seregujemy śmieci i zachęcamy do tego naszych Gości
Zapewniamy ręczniki ale tylko na życzenie Gości, żeby nie prać ręczników nieużywanych
Mamy doskonałą jakościowo wodę którą można pić prosto z kranu ograniczając zużycie plastiku
Używamy tylko żarówek LED - ograniczamy zużycie energii elektrycznej
Ograniczamy zużycie foliówek, na wyposażeniu każdego pokoju jest torba zakupowa

CO NAS WYRÓŻNIA

Stworzyliśmy miejsce w którym sami chcielibyśmy wypoczywać. Niby w sercu obleganej miejscowości wypoczynkowej a jednak z dala od zgiełku, gwaru i szumu. Niby okoleni sąsiedztwem a jednak z możliwością zaszycia się z książką i poranną dobrą kawą. Idealne miejsce dla aktywnych (patrz zakładka atrakcje) ale i fanów „nicnierobienia” i chilautu. Z szacunku dla takiej formy wypoczynku i niemożności spełnienia oczekiwań wszystkich grup wiekowych do Białego Domku zapraszamy rodziny z dziećmi powyżej 13 roku życia.
Ponieważ kupiliśmy już istniejący dom, nie na wszystko mieliśmy wpływ. Jednego byliśmy pewni, że daleko nam od zimnych, bezdusznych, skrojonych na miarę pokoi hotelowych. Przygotowaliśmy dla Was jasne, przytulne wnętrza utrzymane w morskim klimacie. Każdy pokój jest troszkę inny. Wykorzystując wszystkie nasze pasje i talenty częściowo wyposażyliśmy je w meble które sami zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy. Pojawiają się też perełki, którym nadaliśmy tak zwane „drugie życie”.
Jedynym u nas hotelowym akcentem są wygodne,
kontynentalne łóżka małżeńskie i śnieżnobiała
adamaszkowa pościel na które zdecydowaliśmy się dla Waszego komfortu snu i poobiedniego leżakowania.

DŹWIRZYNO

Tylko 12 km od Kołobrzegu, cudowna miejscowość wypoczynkowa położona pomiędzy wodą a wodą tj. pomiędzy brzegiem Bałtyku a jeziorem Resko Przymorskie.
Okolica fantastycznie skomunikowana z centralną i południową Polską.

3h 20min autostradą z Poznania, 5h 30min autostradą z Wrocławia czy 2h20 z Gorzowa Wielkopolskiego, w tym tylko ostatni odcinek drogi tj. 12km z Kołobrzegu do Dźwirzyna do pokonania drogą powiatową.
Największą popularność Dźwirzyno zawdzięcza jednej z piękniejszych i najszerszych plaż (74m) na wybrzeżu i czystemu kąpielisku które od kilku już lat jest posiadaczem prestiżowego certyfikatu Błękitna Flaga przyznawanego przez międzynarodowe jury.

Dźwirzyno do 2005 roku posiadało status miejscowości uzdrowiskowej. Otoczone aromatycznym lasem sosnowym, może się poszczycić specyficznym mikroklimatem, którego pozytywny wpływ na drogi oddechowe, zwłaszcza w obecnych czasach może być nieoceniony.
W Dźwirzynie amatorzy każdego rodzaju wypoczynku znajdą coś dla siebie. Mamy tu dużo wody i dużo do robienia. Jest nowoczesna Błękitna Marina, jezioro z którym dzielnie walczą windsurferzy i nad którym dumnie unoszą się latawce kiteserferów. Jest Bałtyk do poskakania wśród fal i piasek jak mąka do leżenia. Są okoliczne rzeki które zapewnią niezapomniane doznania podczas spływów kajakowych ale są też błękitne baseny rodem z folderu biura podróży.
Dziesiątki kilometrów ścieżek rowerowych, to raj dla amatorów turystyki rowerowej. Jest port, jest wędrująca wydma, jest ścieżka zdrowia, 250 letnie dęby szypułkowe. Pojawia się też lina i to w dwóch do wyboru wydaniach… – wszystko to szczegółowo opisane w zakładce ATRAKCJE.
Jeśli szukasz nieoczywistych form wypoczynku nad polskim morzem – na tej stronie możesz zakończyć poszukiwania.

Jeśli chcesz „przewietrzyć głowę”, złapać trochę jodu i odpocząć w kojącym szumie fal – lepiej nie mogłeś trafić

Należy pamiętać tylko o jednym …
Do Dźwirzyna jedzie się tylko raz… a potem już tylko wraca.
Gdyby co…ostrzegaliśmy.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram