Port

600 m od Białego Domku. Miejsce o niesamowitym, charakterystycznym klimacie. Stacjonujące tu nieliczne już kutry rybackie, liczne smażalnie i wędzarnie ryb…

Piękna piaszczysta plaża

550 m od Białego Domku. Szeroka na 74 m plaża morska z piaskiem jak mąka, nawet w środku sezonu pozwala znaleźć idealne miejsce dla siebie.

Liczne trasy rowerowe

Do wyboru mamy cztery wyjątkowe trasy, o różnym stopniu trudności i różnej nawierzchni. Łącznie 144 km wytyczonych szlaków rowerowych.

Wędrująca wydma zwana patelnią

2,5 km od Białego Domku. Afryka ma swoją Saharę, Park Słowiński ma swoje wydmy a my mamy swoją, jedną wędrującą, potocznie zwaną Palenią.

Jezioro Resko Przymorskie

200 m od Białego Domku. Jego płytkie wody, płaskie dno
i owalny kształt zapewniają bezpieczne warunki do nauki
żeglowania. Wypróbuj swoich sił w windsurfingu i kitesurfingu.

Błękitna Marina

200 od Białego Domku. Centrum rekreacji i sportów wodnych - piękny, nowoczesny oddany do użytku w 2020r. obiekt, którego celem jest upowszechnianie sportów wodnych oraz szkolenie dzieci i młodzieży.

Nowoczesne zejście na plażę

550 m od Białego Domku.
W Dźwirzynie jest aż 9 zejść na plażę. Idealne i łagodne, co stanowi łatwą i niewymagającą wędrówkę.

Gminny ośrodek sportu, turystyki i rekreacji

150m od Białego Domku. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie obiekt, którego mogą nam pozazdrościć nawet duże miasta.

Ścieżka zdrowia

2,5 km od Białego Domku. Położona w posiadającej niepowtarzalny mikroklimat nadmorskiej strefie sosnowego lasu.

Park linowy

2,9 km od Białego Domku, przy wlocie do Dźwirzyna. Dawka adrenaliny o różnych poziomach trudności. Fantastyczna oferta niezapomnianego popołudnia dla całej rodziny.

Ancora Sharks Dźwirzyno

Mistrz Polski 2021 w przeciąganiu liny. 150 m od Białego Domku, stąd pochodzi i tu trenuje drużyna. Złożona co może niektórych zdziwić… z kobiet i mężczyzn w zróżnicowanym wieku.

Stajnia Hellada

21km od Białego Domku.
Zapewni niepowtarzalne doznania podczas przejażdżki konnej brzegiem morza lub po lesie.

Nordic Walking

Zapraszamy Cię na spacer … Możesz spacerować gdzie chcesz po plaży, wydmie lub ścieżce zdrowia a możesz też wybrać jedną z trzech tras…

Plaża nudystów

Położona pomiędzy Dźwirzynem a Grzybowem, polecana przez Federację Naturystów Polskich, na mapie widnieje jako oficjalna i oznaczona plaża.

Kołobrzeg

12 km od Białego Domku. Autem, rowerem, busem pieszo ścieżką lub brzegiem morza. Kołobrzeg to moc atrakcji o każdej porze roku.

Poligon - Trzebiatów

Coś dla miłośników wrażeń i emocji! 19 km od Białego Domku – po uprzednim umówieniu. Świetny pomysł na spędzenie czasu wolnego.

Ogrody tematyczne Hortulus

40 km od Białego Domku. Kompleks unikatowych ogrodów pokazowych i największy na świecie labirynt Grabowy. To unikatowe miejsce wypoczynku, rozrywki oraz edukacji przyrodniczej.

Kościół

Kościół Rzymskokatolicki Pw. Matki Bożej Uzdrowienia Chorych. Kościół został wybudowany według projektu inż. Rafała Kostrzewy w latach 1982-1998, wieża dobudowana została w 1999 r.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram